Solárne panely Kyocera Solar

japonský solarny modul obrazok

Fotovoltaické Panely Kyocera Solar.
Moduly z Kyocera - dobré rozhodnutie
Môžete si vybrať medzi širokou škálou modulov od 50 Wp až 210 Wp, môžte si byť istí, že sa nájde optimálne riešenie pre váš projekt.
solarny panel obrazok
Finančne silná spoločnosť - 50 rokov na trhu. S Kyocera, môžete rozvíjať dlhodobé stabilné obchodné vzťahy. Viac ako 30 rokov skúseností v s SOLÁRNOM ODVETVÍ. Kyocera hrá rozhodujúcu úlohu pri formovaní rozvoja solárnej techniky od samého začiatku. INOVATÍVNE Špičková technológia Neustále ďalší vývoj buniek účinnosti na svetovej rekordnej úrovni (2006: 18,5%) KOMPLETNÝ in-house Výroba 100% Kyocera rozvoj -> 100% kvalita výrobkov
PRÍKLADNÉ ÚČINNOSŤ Vďaka intenzívnej výskumnej práci a neustálemu rozvoju výrobných technológií umožňujú Inštalované vysokovýkonné solárne články so základným rozmerom 156 mm x 156 mm viac ako 16% účinnosť, sú zárukou extrémne vysokých ročných energetických výnosov fotovoltaického zariadenia. Na ochranu pred najtvrdšími klimatickými podmienkami sú články vložené medzi vystuženého skleneným krytom a EVA fóliou a sú kryté PET fóliou. STURDY modulového rámu Čierny eloxovaný hliníkový rám s ďalšou vrstvou zaisťuje extrémne vysokú odolnosť proti korózii a dlhú životnosť. Spolu s tmavo modrými buniek, prepožičiava atraktívny vzhľad strechy, na ktorom je nainštalovaný. Robustný rám vydrží aj najtvrdším poveternostným podmienkam. Garantujeme mechanické nosnosť 2.400 N / m² pre naše moduly. Okrem toho sme požiadali nemeckou technickou inšpekcie (TÜV) k testovaniu tento modul podľa rozšírených skúšobných požiadaviek normy IEC 61215. 2 pre 5.400 N / m². Spoľahlivosť produktov A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ Kyocera dlhodobé skúšky (napr. inštalácia Sakura od roku 1984) ukazujú trvale vysokú FV panely štátov kvalitu. Svetoznámymi produkty Nemecký skúšobný ústav Stiftung Warentest potvrdila funkčné kvalitu našich výrobkov.
Rozsiahle MODULOV Naše široké portfólio produktov obsahuje moduly z 43 Wp až 210 Wp za veľmi rôznorodých aplikácií. Surpass medzinárodné normy Kyocera FV moduly predčí medzinárodné normy a spĺňať najmä tieto požiadavky: • TUVdotCOM Service: Internetová platforma pre overenú kvalitu a bezpečnosť, www.tuvdotcom.com. • IEC 61215 ed. 2, STN EN 61730 (základnou podmienkou pre označenie CE, ktoré je povinné v Európe) a bezpečnostnej triedy II.
solarny panel obrazok
Môžete si nájsť viac informácií o našich modulov Kyocera s vysokou účinnosťou fotovoltaických v sekcii na stiahnutie Polykrištalické panely KD 140GH-2PB - KD 245GH-2PB
Výkon 140 až 245W
Rozmery: rôzne
Hmotnosť: 19,8kg
Účinnosť: až 14,4%
Výkonová tolerancia: +5/-3%
5 ročná produktová záruka 10 rokov na 90 % výkonu 20 rokov na 80 % výkonu antireflexné sklo

test výherca solarne panely obrazok